Pomoc Zaloguj się

LISTA TURNIEJÓW

Musicie wiedzieć, że każdy z oficjalnych turniejów Diamond Football League, to wydarzenie cyklicznie ale również różnego rodzaje turnieje eventowe oraz sponsorskie. Dysponujemy wieloma klasami rozgrywek: powiatowe, wojewódzkie, międzyszkolne, włącznie z turniejami o mistrzostwo. Każda oddzielna klasa rozgrywkowa, każda oddzielna kategoria wiekowa posiada swój oddzielny ranking, dzięki któremu nagradzać będziemy tych z czołówki. Oficjalne turnieje Diamond Football League będą podzielone na kategorie:

A - do 10 lat
B - od 10 do 16 lat
C - 16+ lat
OPEN - bez podziału na wiek
DFL PROFESSIONAL - turnieje dla zawodników e-sportowych
DFL ONLINE - różnego rodzaju turnieje online (głównie kwalifikacje do turniejów LAN-owych)

W turniejach Diamond Football League może wziąć udział każdy. Ilość miejsc w turnieju, dzięki Naszemu autorskiemu programowi jest dostosowywana od rodzaju rozgrywek (od 8 Graczy do setek). Zapisy będą odbywać się na stronie, na której aktualnie się znajdujesz (dfl-dfl.com), sekcja "Turnieje". Pamiętaj, aby w czasie rejestracji podać prawidłowe dane personalne, ponieważ na ich podstawie wysyłane będą zaproszenia na dostępny turniej drogą meilową, czy też sama widoczność turniejów, na które możesz się zapisać. Zasada kto pierwszy, ten lepszy jest tutaj kluczowa. Jeśli nie ukończyłeś 18-nastu lat nic nie stoi na przeszkodzie, by poprosić rodzica o zgode i podpis pod wzorem, który możecie znależć w momencie zapisywania się na turniej.

W razie jakichkolwiek pytań, co do formuły, przebiegu, czy jakichkolwiek zagwostek zapraszam do wysłania internetowego priorytetu - koordynator@dfl-dfl.com

Gotowy do gry
Rywalizuj z graczami z całej Polski od zaraz!