Pomoc Zaloguj się

I Turniej Klasy Powiatowej "Powiat miński" - PODSUMOWANIE

I Turniej Klasy Powiatowej

Dodano dnia: 2020-03-10

Jesteśmy świeżo po turnieju w FIFA20
Klasy Powiatowej " Powiat miński"
który przechodzi do przeszłości, ale jakże pięknej.
Dzięki gościnności :
MOSiR Mińsk Mazowiecki
MKS Mazovia
możemy rozpocząć przygodę z budową struktur naszej organizacji w powiecie mińskim.

Pierwsze mecze zostały rozegrane o godzinie 9:00, po ówczesnym przywitaniu uczestników przez Dyrektora Klubu Diamond Football League
Daniela Kocińskiego.
Już od samego początku rywalizacja, między zawodnikami była bardzo zacięta. Każdy z graczy miał możliwość wykazania się swoimi umiejętnościami.
W ciągu całego turnieju nie zabrakło emocji również podczas kibicowania.

Najmłodszy uczestnik miał 8 lat!
Za swoją odwagę i podjęcie rywalizacji został nagrodzony przez
Panią Prezes naszego Klubu koszulką DFL.
Poziom zawodników był bardzo wyrównany i do samego końca nie
było pewności kto zajmie miejsce na podium.
Po ukończeniu turnieju przyszedł czas na ogłoszenie wyników.

Klasyfikacja zawodników, którym udało się wywalczyć najwyższe miejsce jest następująca :

I miejsce - Jakub "Kuba35" Baranek którego łupem padł Fotel Gamingowy Prototype Warrior Red, pokazał się z najlepszej strony na  turnieju wygrywając wszystkie mecze. Przeciwnicy Jakuba mimo, że pokazali również wysoką klasę, musieli uznać wyższość faworyta. Pierwszy występ tego zawodnika w naszej lidze możemy uznać za jak najbardziej udany i mamy nadzieję, że w następnym turnieju DFL pokaże jeszcze większe umiejętności.

II miejsce- Zajął Kamil "Borygo" Parzyszek który wywalczył Kontroler PS4. "Borygo" mimo pokazania umiejętności na dużym poziomie, w finałowym starciu musiał uznać wyższość "Kuba35".  Przy strzelonej bramce, dzięki której Kamil wysunął się na prowadzenie, nie dał rady utrzymać wyniku i po krótki odstępie czasu na tablicy ukazał nam się remis. Podstawowe 90 minut gry nie wystarczyło na wyłonienie zwycięscy. Dopiero w dogrywce mogliśmy zobaczyć definitywnie rozstrzygnąć wyniku tego spotkania 1:2 z korzyścią dla Jakuba, co świadczy o walce i zaciętości meczu do końca.

III miejsce- Daniel "DanilusDC" Cuber, zawodnik który zajął ostatnie miejsce na podium, również udowadniał swoją wartość w poprzednich meczach. Pierwszy mecz Daniela był totalną deklasacją rywala, już po 45 minutach mogliśmy obserwować wynik 3-0, a po upływie podstawowego czasu gry, 6-0. Kolejne mecze również nie sprawiały kłopotów temu zawodnikowi. Dopiero podczas półfinału uległ On, zwycięscy tego turnieju, aż 4-0. Wiemy, że to nie ostatnie słowo tego gracza i jeszcze nie raz będziemy gościć "DanilusaDC" na naszych boiskach!

Ogromne podziękowania oczywiście dla :

SPONSOR GŁÓWNY :

Garaż Clarkson
Meble FORTE

PARTNERZY TECHNICZNI :

Ultradesk
Prototype Gaming Chairs

WSPÓŁORGANIZATORZY :

MOSiR Mińsk Mazowiecki na czele z Panem Dyrektorem
MKS Mazovia

Gotowy do gry
Rywalizuj z graczami z całej Polski od zaraz!