Pomoc Zaloguj się

II Turniej Klasy Powiatowej "Powiat ostrowski" - PODSUMOWANIE

II Turniej Klasy Powiatowej

Dodano dnia: 2020-02-16

15 dzień lutego. Rok 2020. Diamond Football League tworzy historię wraz ze społecznością Graczy powiatu ostrowskiego! Bursa, ul. Rubinkowskiego 15. II Turniej Klasy Powiatowej "Powiat ostrowski"!

Godzina 12:00, a na przygotowanych miejscach 30. Śmiałków przepełnionych odwagą i wiarą we własne umiejętności. Gotowych podjąć rękawice, by powalczyć o niesamowite nagrody. DFL po raz drugi organizuje wirtualną, trawiastą arenę dla Gladiatorów, jednocześnie uzbrajając ich w kontrolery! Drugi raz w powiecie ostrowskim organizujemy turniej, dzięki któremu jesteśmy w stanie wyłonić obecnie najlepszego Gracza w okolicy!

Twarze znajome, z części pierwszej. Twarze nowe, uśmiechnięte i ciekawe całego przedsięwzięcia. Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy lubią Diament. Tradycyjnie już pochylmy się nad każdym z osobna:

1. Łukasz Łukasz 'adp-911' Brzózka Brzózka
2. Piotr Peter Żebrowski
3. Damian ŁySy Szostak
4. Dawid Barosz Kołakowski
5. Zbigniew borowy Borowy
6. Adrian Roman Romanik
7. Sobol SZACHER Adam
8. Dawid Blackus Kowalczyk
9. Łukasz Lukas169 Nawrot
10. Paweł Altair Borowy
11. Mateusz Mathew Kołota
12. damian prezes_putin rukat
13. Tomasz Koksuzovi13 Lipski
14. Arkadiusz Olszu Olszewski
15. Michał michaello Cieślak
16. Krzysztof Bednar97 Bednarczyk
17. Mateusz Elvis Tyl
18. Klara KRAKSON Kocińska
19. Franciszek Świder Świderski
20. Antoni AsusAntek Śledziewski
21. Damian Zet Załęski
22. Łukasz worbmazik Podedworny
23. Krzysztof Riko Kopacz
24. Patryk Redevil Rukat
25. Adam Adamos101 Lipski
26. Paweł Kieto Kietliński
27. Radosław Radzio Rakowiecki
28. Damian Sado2k Sadowski
29. Kamil Songo Predel
30.Maciek Maciek0803 Kolasiński

Kilkadziesiąt spotkań, emocje, wiele stylów gry, różne drużyny i zwycięstwo pomieszane z porażką. Najlepszym mógł zostać tylko jeden. A jeśli chodzi o teren powiatu ostrowskiego, to swoją dominację zademonstrował po raz kolejny, człowiek, któremu na turnieju zabrakło przebrania Iniemamocni. Sam wyciągał co chwilę asa z rękawa, za to jego przeciwnicy wyciągali piłkę z siatki! Bilans w dwóch turniejach to zawrotne 10:0. Wonderkid, Iceman i człowiek, który nie wybacza błędów - Tomek "Koksuzovi13" Lipski. Koksu nie tylko z Nicku. Koksu w FIFE 20! Stół Gamingowy od Ultradesk + Playstation 4, to łupy, jakie swoją grą wywalczył w dwóch ostatnich wydarzeniach! Tomek, jesteś mega gościem, który klasę sportową łączy z klasą osobistą. Gratulujemy!

Drugie miejsce zajął Łukasz "Lukas169" Nawrot, który okazał się objawieniem turnieju. Przez wszystkie rundy zasadnicze przechodził w sposób pewny i godny finalisty turnieju. Ten niepozorny z wyglądu chłopak, to monstrum prawego drążka analogu - wszystko obliczone co do centymetra! Gdyby do całkowitego kunsztu dryblingu dołożyć czyste cwaniactwo i chłodną głowę to osiągnęlibyśmy roztwór na detronizację hegemoni Koksazovi13! Wasza finałowa rywalizacja to creme de la creme Turnieju! Gratulujemy Lukas169!

Ostatnie miejsce podium zajęła kolejna nowa twarz ligi Diamond Football League! Damian "Zet" Załęski, to chłopak, który tak samo mocno stąpa po ziemi, jak mocno starał się dominować rywali. Pewność w ruchach, przemyślane decyzję i plan na grę, to coś, co odznaczało Naszego nowego członka rodziny DFL! Pojedynek o finał z Lukasem169 to według Koordynatora Ligi DFL, Roberta Borowego - najlepsze co dotychczas spotkało Turnieje w powiecie ostrowskim! Mecz zakończony wynikiem 5:4, dramaturgia, zmiany losów spotkania i to, co misie lubią najbardziej, czyli decydująca bramka w ostatnich minutach spotkania. To był naprawdę emocjonujący mecz, a samemu Damianowi, chcemy pogratulować fajnego wejścia do ligi!

Co cieszy najbardziej, to fakt podnoszącego się poziomu. Coraz więcej spotkań, które odznaczały się podobnym poziomem umiejętności, wysokich umiejętności! Z turnieju na turniej ustalamy coraz to wyższe standardy, a to cieszy. Nagrody wybrane, miejsca przypisane, punkty rankingowe zdobyte - Turniej uważamy za sukces!

Nic nie udałoby się bez osób, czy podmiotów, które aktywnie wspierały Nas w procesie tworzenia i organizacji turnieju. Warto wymienić wszystkich, którzy przyczynili się do II Turnieju Klasy Powiatowej "Powiat ostrowski", a są Nimi:

SPONSOR GŁÓWNY:
Garaż Clarkson
FORTE

SPONSOR KLASY POWIATOWEJ: 
PZU Ubezpieczenia Ostrów Mazowiecka - Agent Leszek Kacprzyk 

PATRON MEDIALNY:
Ostrowski Portal Internetowy
TV Ostrów

PARTNERZY:
PCS Serwis

Po więcej zdjęć, czy video zapraszamy na stronę Naszego Patrona Medialnego - OPI - (KLIKNIJ)
Gotowy do gry
Rywalizuj z graczami z całej Polski od zaraz!