Pomoc Zaloguj się

TURNIEJE ONLINE

TURNIEJE ONLINE

Dodano dnia: 2020-02-01

Witajcie Gracze!

Chcemy żebyście byli na bieżąco ze wszystkimi aspektami, nad którymi obecnie  dla Was pracujemy, dlatego chcielibyśmy podzielić się z Wami wiadomością!

Pracujemy nad infrastrukturą, oprogramowaniem i przebiegiem Turniejów ONLINE Diamond Football League. W których swoje umiejętności będziemy reprezentować swoją drużyną w Ultimate Team! Możliwość brania udziału w rozgrywkach DFL w swoim zaciszu domowym i swojej strefie komfortu to możliwość, jaką chcemy Wam zagwarantować. Jesteśmy na etapie, w którym Turnieje ONLINE będą podzielone na dwie różne, oddzielne systemy rozgrywkowe, a mianowicie:

Cykl turniejów "DFL Professional" - marzyłeś o rywalizacji i chęci sprawdzenia swoich umiejętności przy Najlepszych Pro Playerach FIFY 20 w Polsce? Teraz będziesz miał taką możliwość! Turnieje kwalifikacyjne ONLINE, po to, by spotkać się na fizycznym, wielkim turnieju twarzą w twarz z najbardziej uzdolnionymi Zawodnikami! Brzmi ciekawie, prawda?

Cykl 16 turniejów "DFL ONLINE" - zapisujesz się , grasz ONLINE i zdobywasz punkty rankingowe, które uwarunkują Twoją ostateczną nagrodę na sam koniec!

Obserwujcie Nas, bo już niedługo zaprezentujemy więcej informacji! Włącznie z sylwetkami Pro Playerów, z którymi będziecie mogli zmierzyć się w DFL PROFESSIONAL!
Gotowy do gry
Rywalizuj z graczami z całej Polski od zaraz!