Pomoc Zaloguj się

Dla świata Esportu!

Dla świata Esportu!

Dodano dnia: 2020-01-17

Nasze Diamentowe serce nie może radować się bardziej, aniżeli w momencie, kiedy świat piłki nożnej i sportu klasycznego działa w imię dobra esportu. A jest tak tym razem, bo esportowa organizacja Fnatic wraz z UNICEF i jedną z największych gwiazd Manchesteru United - Marcusem Rasfordem będą gospodarzami live streamu, który promować ma pozytywny wpływ gier na życie człowieka.

Gwiazda esportowej sceny FIFY - Donovan "Tekkz" Hunt, wraz z przebojowym skrzydłowym Manchesteru United - Marcusem Rasfordem wystartują 23 stycznia z transmisją na żywo, która będzie miała na celu szerzenie pozytywnego znaczenia gier dla rozwoju człowieka. Całość na swój, internetowy sposób oznaczona hasztagiem - #GotYourBack. Podczas transmisji zostanę uruchomiona zbiórka pieniędzy dla dzieci pod patronatem UNICEF. Jak czytamy w oświadczeniu - "Zbiórka pieniędzy ma pomóc w wytworzeniu bezpieczniejszego, weselszego i lepszego świata dla każdego dziecka na świecie".

I choć brzmi to dość banalnie, to samo działanie i podejmowanie tematu, jakim jest świat esportu, jest czymś zacnym i niepoliczalnym. Głos w całej sprawie zabrała również młoda gwiazda "Czerwonych Diabłów", Marcus Rashford:

"Znam z doświadczenia efekt toksycznego zachowania w świecie online, wiem, jakie to poczucie. Dlatego możliwość współpracy z UNICEF i Fnatic dla promocji pozytywnych emocji w grach było czymś oczywistym. To ważne, by Nasze możliwości były wykorzystywane w odpowiedni sposób, by zabierać głos w imię sprawy, dla dzieci, które momentami ciężko usłyszeć. Jestem niesamowicie szczęśliwy, że mogę w tym uczestniczyć".

Stronę poświęcona całemu wydarzeniu możecie znaleźć tutaj: https://tiltify.com/unicef-uk/gotyourback
Gotowy do gry
Rywalizuj z graczami z całej Polski od zaraz!