Pomoc Zaloguj się

Ekstraklasa Games!

Ekstraklasa Games!

Dodano dnia: 2020-01-13

Byliśmy na Ekstraklasa Games

Studio Polsatu ugościło delegację Diamond Football League, która swoim diamentowym okiem podglądała z jak najbliższej perspektywy proces i przebieg bycia gospodarzem turnieju na saklę ogólnopolską! Przypomnijmy, że turniej Ekstraklasa Games to turniej w którym każda drużyna PKO BP Ekstraklasy desygnuję dwóch reprezentantów, którzy bronią barw danego klubu. Zawody odbywały się zarówno o miano mistrza konsoli PlayStation 4, jak i Xbox'a One.

Poważne przedsięwzięcie ze studiem telewizyjnym, które robi wrażenie od samego wejścia. Wszystko zaplanowane co do sekundy, a i poziom zawodników uczestniczących w rywalizacji to absolutna czołówka polskiej sceny esportowej. Jedna runda to 3 mecze poboczne i 1 spotkanie główne, które na żywo komentowane jest przez czołowych YouTuberów w Polsce, tworzących materiały związane z FIFĄ 20 - PLKD i Kamyk. Pomiędzy meczami, byliśmy świadkami studia w które również zaangażowane były znane twarze z ekranów YouTuba - Lachu i Jcob.

Twarze Zawodników, niczym twarze wojowników przygotowujących się do walki bokserskiej. Skupienie, zaangażowanie i proces motywacji. Jedni słuchając muzyki w głowie ustalając plan na następne spotkanie, drudzy żywiołowo dyskutujący na temat nadchodzącego wydarzenia w gronie innych zawodników, a trzeci gdzieś z boku szukających własnego przepisu na sukces. Sportowcy. Profesjonaliści. Ludzie, którzy dokładają wiele wysiłku, by nazwać siebie ostatecznie najlepszym!
Niesamowite doświadczenie, które dało Nam wiele pomysłów, by liga Diamond Football League działała jeszcze sprawniej i płynniej, niż do tej pory!

Z tego miejsca chcielibyśmy serdecznie pogratulować ludziom odpowiedzialnym za organizację, ale także tym, którzy brali czynny udział w turnieju. Wielki szacunek należy się wszystkim Zawodnikom, jednak trzeba wyszczególnić zwycięzce w kategorii PS4 - Miłosz "milosz93" Bogdanowski z Legii Warszawa okazał się najlepszy!

To była udana sobota!

Gotowy do gry
Rywalizuj z graczami z całej Polski od zaraz!