Pomoc Zaloguj się

Wesołych Świąt - DFL!

Wesołych Świąt - DFL!

Dodano dnia: 2019-12-23

Drodzy Gracze!

Boże Narodzenie przed Nami. Wspólny czas z najbliższymi. Choinka i moment na relaks w akompaniamencie kolęd, karpia i opłatka. Niesamowity okres, w którym, podobno, nawet zwierzęta mówią ludzkim głosem. A pierwsza gwiazdka na niebie to okazja do rozpoczęcia uczty!

Ekipa Diamond Football League chciałaby życzyć Wam wszystkiego co najlepsze. Ale wszystko co najlepsze, bez zdrowia jest niczym, dlatego trzymajcie się z dala od lekarzy i aptek. Ubierajcie się ciepło, nie zapominając o szaliku. Pod choinką znajdźcie miłość od swoich najbliższych, zamiast następnej wełnianej pary skarpet. Na najbliższy rok życzymy Wam cierpliwości, umiejętności podejmowania dobrych decyzji, a przede wszystkim spokoju i braku zmartwień. 

Tak po prostu, szczerze i bez żadnych uprzedzeń. Z szacunkiem, poszanowaniem i spokojem w głosie - Wesołych Świąt, społecznościo DFLa! Oby Wasz kontroler zawsze posiadał trzy kreski, płyta z ulubioną grą w napędzie konsoli nigdy się nie porysowała, a kabel HDMI wytrzymał przez następne 365 dni! Jak największej ilości walkoutów, kart TOTY i TOTSów w złotych paczkach! Bramek w same okienko, czy od poprzeczki. Celnych podań, udanych wślizgów i czytania przeciwnika, jak książke. 

Jak najwyższych miejsc w turniejach Diamond Football League! Oby Wasza drużyna w UT zawsze posiadała na liczniku 100 punktów zgrania. Opóźnienia nieodczuwalnego, serwerów wytrzymałych i rangi w FUT Champions przypominającą Elitę! Szczęścia, dobrego gustu i obyśmy spotkali się w takim samym gronie za rok!

Rok 2020, to rok Diamond Football League - mark my words. Ekscytujący czas przed Nami. Pracowity czas przed Nami. Już teraz chcielibyśmy uchylić Wam rąbka tajemnicy na temat tego, jaką moc atrakcji planujemy na następne 12 miesięcy, ale niestety musimy podtrzymać Was w przyjemnej niepewności! Będzie się działo, ładujemy akumulatory przez okres świąteczno-noworoczny i wchodzimy w Nowy Rok z buta! 

Życzenia Bożonarodzeniowe nie mogą obyć się bez typowo fejsbukowych życzeń cioci Grażynki (pozdrawiamy wszystkie ciocie Grażynki), dlatego:

Śniegu po nerki,
udanej pasterki,
prezentów moc,
miłości co noc,
smacznego bigosu,
gwiazdki z kosmosu
oraz tyle radości ile karp ma ości.
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzy...  

DIAMOND FOOTBALL LEAGUE!

Gotowy do gry
Rywalizuj z graczami z całej Polski od zaraz!