Pomoc Zaloguj się

I Turniej Powiatowy "Powiat ostrowski" & SEA - PODSUMOWANIE

I Turniej Powiatowy

Dodano dnia: 2019-12-17

14-15 grudnia, 2019 to data, która w życiu Diamond Football League zapadnie na długo w pamięci Naszej i Waszej! Dwa dni weekendu, jak dwa turnieje FIFY 20, które udało Nam się zorganizować specjalnie dla Was!

Niesamowity czas integracji, wspólnej, zdrowej rywalizacji i uśmiechu na twarzy zadowolonych Graczy! Długo wyczekiwane dni przez Naszą ekipę, która dała z siebie wszystko, by zagwarantować jak najlepsze wrażenia z obcowania wraz z DFLem! Wyczerpujące 48 godzin, które zwieńczone były przeświadczeniem dobrze wykonanej roboty!

I Turniej Klasy Powiatowej "Powiat ostrowski":

Bursa, ul. Rubinkowskiego 15. Wszyscy na miejscach od godziny 12:00. Grupa C zebrana w komplecie, w ilości 32. Graczy czekających na możliwość zaprezentowania swoich umiejętności. Każdy z osobna rozglądając się za swoim rywalem, każdy z osobna czekający na swoją kolej. Pary rozlosowane dzień wcześniej. Emocje narastały z minuty na minutę, bo dla społeczności powiatu ostrowskiego solidność i profesjonalizm Diamond Football League w segmencie organizowania fizycznych esportowych turniejów to kompletna nowość! Koordynator ligi powiatowej, Robert Borowy, zakręcił karuzelą dobrej zabawy, objaśniając zasady, prawa i możliwości Graczy na samym początku, tym samym wręczając talizmany, bo tym są Karty Członkowskie Diamond Football League!

My, jako DFL, jesteśmy niesamowicie dumni z Graczy, którzy brali udział w turnieju. Współpraca z Wami była przywilejem i niesamowitą przyjemnością! Sam fakt kooperacji i przyswajania zasad, reguł i systemu szwajcarskiego sprawił, że przebieg turnieju był płynny, jak woda. Na miejscu Nasi uczestnicy mogli skorzystać z Naszego bufetu - kawa, herbata, no i ciasteczka w kształcie przypominające logo DFL. Zebranie tak licznej grupy ludzi to możliwość do zawiązania nowych znajomości, do odświeżenia starych i do spędzenia czasu w gronie osób, z którymi nie masz okazji spotkać się na co dzień.

Słyszalne szepty - "Potrzeba takich inicjatyw więcej", "Fajnie, że w końcu ktoś na to wpadł" przerodziły się w stwierdzenia, które tylko i wyłącznie utwierdziły Nas w przekonaniu, że podążamy w odpowiednim kierunku. Sam fakt pozostania większości Graczy, by móć obejrzeć spotkanie Finałowe, daje do myślenia, że Turnieje Diamond Football League generują emocje, a to było założeniem od samego początku!

Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować Naszym sponsorom, dzięki, którym możemy tak prężnie i efektywnie działać szerząc dobre imię Diamond Football League i esportu w całej Polsce:

Sponsor Główny - Garaż Clarkson -  ul. Warszawska 34, 07-305 Andrzejewo

Sponsor Powiatowy - Zakład ubezpieczeń PZU, Pana Leszka Kacprzyka - ul. Tadeusza Kościuszki 4, 07-300 Ostrów Mazowiecka

Partnerzy - Profit - ul. Stefana Batorego 24, 07-300 Ostrów Mazowiecka, Ultradex i Prototype Gaming Chairs

Przebieg turnieju to emocje, zaskoczenia i niespodzianki. Czarne konie, pokaz umiejętności i FIFA 20 w pełnej okazałości. Nie będziemy streszczać przebiegu całego turnieju, bo to możecie sprawdzić sobie TUTAJ. Jednak warto wymienić Czwórkę wspaniałych!

Laureatem I Turnieju Klasy Powiatowej "Powiatu ostrowskiego" został... Tomasz "Koksuzovi13" Lipski, który w fantastycznym stylu przebrnął przez każdą rundę zasadniczą, przebijając się w efektownym stylu do finału! Tam spotkał godnego siebie rywala w postaci Alana "Pier" Baranowskiego, który dotrzymał Tomkowi kroku w samym finale. Mecz zakończył się po 120. minutach. Koksuzovi13 zapewnił sobie zwycięstwo w ostatniej akcji spotkania, co przyniosło wielką wrzawę wśród obserwatorów!

Mecz o 3 miejsce, to rywalizacji pomiędzy Dominikiem "Grendi" Grendą, a Emilem "Emcio" Barzałem. Wyraźnie przybity porażką w półfinale Grendi nie potrafił znaleźć sposobu na Emila, który wykorzystał swoje sytuacje i pewnie wygrał 4:0.

Tomasz "Koksuzovi13" Lipski - wygrał stół gameingowy od Ultradesk
Alan "Pier" Baranowski - wskazał na fotel gameingowy od Prototype Gameing Chairs
Emil "Emcio" Barzał - wzbogacił się o kontroler PS4
Dominik "Grendi" Grenda - zdobył zestaw startowy Diamond Football League tj. koszulka, czapka, kubek i smycz

Nagrody zostały wręczone przez Naszą Panią Prezes Joannę Korduszewską oraz ambasadora ligi - Wojtka "Kinetyka" Wasylkowicza

Relacje zdjęciowa, jak i video z turnieju możecie zobaczyć: TUTAJ

Chcielibyśmy podziękować całej społeczności powiatu ostrowskiego za fantastyczny odbiór, niesamowitą zabawę i świetnie spędzony dzień! Fajnie było gościć widzów, którzy byli po prostu ciekawi przebiegu całego wydarzenia. Jeszcze raz wielkie dzięki dla sponsorów i partnerów. Turniej uważamy za udany, nie ostatni!

Suwałki E-sport Arena:

Podobno wielkim wyzwaniem jest być w dwóch miejscach jednocześnie. Nie dla Diamond Football League! W ten sam dzień przeprowadziliśmy turniej w Ostrowi Mazowieckiej i w Suwałkach na Suwałki E-sport Arena! Firma eventowa IT-Life wyszła z zapytaniem, czy nie moglibyśmy swoim Diamentowym dotykiem wytworzyć atmosfery emocji i rywalizacji na ich wydarzeniu. Nie namyślając się zbyt długo, mówimy - bardzo proszę!

Turniej podzielony na dwa dni. Pierwszy, w sobotę, zagospodarowany na rundę zasadniczą. Drugi, w niedzielę, przydzielony na rozegranie ćwierćfinałów, półfinałów i wielkiego finału! 27. Graczy na start, emocje na start i duch zdrowej rywalizacji w pakiecie magii Diamond Football League.

Wszystko wyszło zgodnie z planem, a uśmiech na ustach uczestników to najwspanialsza nagroda, jaką możemy otrzymać za wysiłek, jaki wkładamy w organizacje fizycznych turniejów w FIFĘ 20! Całe wydarzenie odbyło się w robiącym wrażenie Parku Naukowo - Technologiczny Polska-Wschód w Suwałkach, na ul. Innowacyjnej 1.

Daliśmy z siebie wszystko, tak jak Gracze, którzy nie bali się wzięcia udziału w rywalizacji. Łączna pula nagród, jaką przewidzieliśmy na Suwałki E-sport Arena to 2 tysiące złotych!

Najlepszy okazał się Damian "Molak69" Molski, który ukończył zmagania z bilansem bramkowym +13.
2. miejsce zajął Mateusz "Spivy" Wojtukiewicz, z bilansem +11.
Najniższy stopień na podium należał do Patryka "Ajnex" Szypulskiego - +3.
A czwarte miejsce to miejsce Leszka "Lester" Szczerbowskiego - +6!

Statuetki, medale, oraz dyplomy zostały wręczone przez Wojtka "Kinetyka" Wasylkowicza.

Wielkie dzięki dla wszystkich Graczy, widzów, sponsorów, partnerów i osób zaangażowanych w przedsięwzięcie "Diamond Football League na Suwałk E-sport Arena"! To było fantastyczne doświadczenie, mamy nadzieję, że czekacie na więcej, bo my nie możemy się doczekać, aż zobaczymy Was ponownie!

Sky is the limit! Diamond Football League nie zamierza się zatrzymać!
Gotowy do gry
Rywalizuj z graczami z całej Polski od zaraz!