Pomoc Zaloguj się

DFL wraz z Suwałki E-sport Arena!

DFL wraz z Suwałki E-sport Arena!

Dodano dnia: 2019-12-02

Drodzy Państwo, Drodzy Gracze!

Oficjalnie, niezaprzeczalnie i nieodwołalnie - Diamond Football League pojawi się na Suwałki E-sport Arena! Zorganizujemy i przeprowadzimy dla wszystkich zainteresowanych dwudniowy turniej w FIFĘ 20! Rozpoczynając w sobotę, kończąc turniejem finałowym w niedziele! Diament w koronie całego wydarzenia na miejscu!

Właśnie dziś (02.12.2019), otworzyliśmy zapisy do turnieju, który będzie wydarzeniem OGÓLNOPOLSKIM, z kategorią wiekową OPEN! Bez względu na ilość przeżytych wiosen i bez względu na adres zamieszkania. Jesteś z Krakowa, Warszawy, Suwałk, Poznania, czy Gdańska - nie ma znaczenia, bo każdy może okazać się najlepszym! Każdy może wziąć udział!

Zapisać się do turnieju możecie klikając - TUTAJ

Kwota wpisowego to 50pln. Pula nagród - 2000pln. Emocje z klimatem e-sportowej rywalizacji dostajecie od DFLa w pakiecie!

Wyszliśmy na przeciw Waszym oczekiwaniom i stworzyliśmy czwartą grupę wiekową - "OPEN". Każdy z każdym, z kontrolerem w dłoni i uśmiechem na ustach! To będzie dla Nas nowe doświadczenie, fantastyczny moment by zaprezentować się szerszej publiczności, odznaczając się jednocześnie solidnością, profesjonalizmem i pewnością działania! 

Nie możemy się już doczekać pierwszego gwizdka. Suwałki E-Sport Arena odbędzie się w Parku Naukowo-Technologicznym Polska-Wschód w Suwałkach. 14 grudnia o godz. 11:00 rozpoczniemy ceremonią otwarcia, po której zaczną się rozgrywki grupowe. Tego dnia zaplanowano również widowiska i atrakcje dla publiczności. Zwycięzcy rozgrywek zmierzą się w wielkim finale 15 grudnia od godz. 10:00.
Turniej to dwa dni pełne emocji ? nie tylko dla fanów e-sportu, ale dla każdego, kto zdecyduje się wziąć udział w wydarzeniu. Poza efektowną sceną i meczami, na uczestników czekać będzie wiele stref i atrakcji przygotowanych przez organizatorów i partnerów wydarzenia. Wstęp jest bezpłatny.

Jeśli macie ochotę przeczytać więcej o samym wydarzeniu, to zapraszamy Was - TUTAJ

IT-Life, dzięki za zaufanie. Damy z siebie wszystko!
Gotowy do gry
Rywalizuj z graczami z całej Polski od zaraz!