Pomoc Zaloguj się

OFICJALNIE: Termin PIERWSZEGO turnieju!

OFICJALNIE: Termin PIERWSZEGO turnieju!

Dodano dnia: 2019-11-16

Szanowni Państwo, Drodzy Gracze!

Upragniony, oczekiwany i w końcu osiągalny termin I turnieju klasy powiatowej - "powiat ostrowski"! Historyczne, pierwszo-debiutanckie zmagania Graczy spod szyldu Diamond Football League odbędzie się 14-15.GRUDNIA.2019

Trzeci weekend dwunastego miesiąca roku z końcówką 19 należy do Diamentu, rywalizacji i rozgrzanego kontrolera do granic możliwości! Zaczynamy wspólną przygodę! Wyprawę, która będzie obfitowała w przyjemności, smak zwycięstwa i zaangażowanie liczone w tonach! Jest Nam niezmiernie miło, że liga cieszy się zainteresowaniem i patrzycie z nadzieją, na projekt, który wspólnymi siłami budujemy dla każdego Gracza FIFY w Polsce!

Zaczynamy w powiecie ostrowskim, zaczynamy w mieście - Ostrów Mazowiecka, zaczynamy przy ulicy Rubinkowskiego 15, przy której mieści się Bursa! Diamond Football League staje się faktem! 

Poza atrakcyjną atmosferą rywalizacji, przygotowaliśmy dla Was atrakcyjne nagrody! Pula nagród to PIĘĆ TYSIĘCY ZŁOTYCH! Gracze, którzy zajmą miejsca od 1 do 3 w każdej grupie wiekowej do wyboru otrzymają dwie nagrody, z której wskazać będzie można jedną! Tak więc, wachlarz możliwości wzbogacenia się poprzez swoje umiejętności rozwija się jeszcze bardziej! Owińmy nagrody główne nutą zaskoczenia, niech to będzie niespodzianką, która będzie jeszcze większym powodem do uśmiechu! 

Nie zapominamy o "pierwszym przegranym", czyli uczestniku turnieju zajmującym czwarte miejsce. Dla tego zawodnika przygotowaliśmy zestaw gadżetów Diamond Football League - czapka, smycz i kubek! A dla śmiałków, którzy uplasują swoje kontrolery na miejscach od 5 do 8 przewidzieliśmy upominek w postaci smycz & kubek!

Zaczynamy w sobotę - grupa A i B pojedynkuje się do ćwierćfinałów. Płynnie przechodząc do niedzieli, w której uruchamiamy najbardziej doświadczonych, czyli grupę C, jednocześnie dogrywając ćwierćfinały, półfinały i finały wszystkich trzech grup wiekowych!

Ostrowska Bursa przy ulicy Rubinkowskiego 15 będzie gospodarzem pierwszego turnieju Diamond Football League w powiecie ostrowskim! Połączenie intensywności młodzieży i dojrzałości nauczycieli to idealna mieszanka, w którą chcę wpasować się DFL! 

Zapisy do turnieju otworzymy w następnym tygodniu (tzn. 18-24.12.2019). Trzymajcie rękę na pulsie, podzielajcie Nasz optymizm i wykażcie się refleksem! Miejsca są ograniczone, a emocje zagwarantowane!

Przed Wami rodzaj rozrywki o którą każdy prosił, a na którą nikt nie jest gotowy! DIAMOND FOOTBALL LEAGUE!
Gotowy do gry
Rywalizuj z graczami z całej Polski od zaraz!