Pomoc Zaloguj się

FAQ - Pytania i Odpowiedzi

FAQ - Pytania i Odpowiedzi

Dodano dnia: 2019-11-06

Witajcie, cześć!

Zauważyliśmy, że dla wielu z Was Diamond Football League to wciąż kopalnia pytań. Zalewacie Nas wiadomościami na temat struktury ligi, tego, jak będziemy funkcjonować i na jakich zasadach. Dlatego wychodzimy naprzeciw wszystkim znakom zapytania i tworzymy miejsce, które będziemy na bieżąco aktualizować. Miejsce, które kompletnego laika przemieni w
bogatego w treści Gracza! Wszystkie najczęstsze pytania z wszystkimi natrafniejszymi odpowiedziami!

1. Czym jest Diamond Football League?

Diamond Football League to pierwsza w Polsce amatorska liga zrzeszająca Graczy FIFA.

2. Czym będzie zajmował się Diamond Football League?

Życie Diamentowej ligi możemy podzielić na dwa aspekty:

A. Organizowanie fizycznych turniejów gier z serii FIFA w każdym mieście powiatowym, do którego dotrzemy.
B. Tworzenie fizycznych miejsc, tytularnych "Klubów Gracza" w każdym mieście powiatowym, które mają zapewnić społeczności jeszcze łatwiejszy dostęp do integracji i współrywalizacji.

3. Gdzie zaczynacie?

Swoją przygodę zaczynamy w Ostrowi Mazowieckiej. Na naszym celowniku są już takie miasta jak: Wyszków, Ostrołęka, Łomża i Zambrów. Z większych aglomeracji Warszawa oraz Białystok.

4. Jak często i gdzie będą odbywać się turnieje DFL?

Nasze turnieje są cykliczne, raz w miesiącu w każdym mieście powiatowym będą odbywać się rozgrywki Diamond Football League. Chcemy dotrzeć do 314 powiatów w całej Polsce. Następnie Naszym celem jest jak najszybsze dotarcie do możliwości zorganizowania turniejów wojewódzkich, by potem zorganizować ogólnopolski turniej Diamond Football League!

5. Jak zapisać się do ligi?

Proces rejestracji i zastrzeżenia swojego nicku na stronie internetowej jest już formą zapisu do ligi.

6. Jak zapisać się do danego turnieju?

By zarezerwować swoje miejsce w turnieju potrzebujesz Karty Członkowskiej Diamond Football League. Karta jest swoistą wejściówką, która upoważnia Cię do wzięcia udziału w jednym turnieju. Przygotowaliśmy dla Was trzy wariacje:

Wszystkie zapisy będą prowadzone z poziomu strony internetowej, na której się właśnie znajdujecie. Jeśli tylko otworzymy zapis do turnieju w Twoim okręgu, Ty otrzymasz wiadomość na swoją skrzynkę pocztową oraz sekcja "Turnieje" wzbogaci się o wydarzenie, do którego możesz się przyłączyć. (pamiętajcie, aby dodawać prawidłowe dane osobiste - wiek, miejsce zamieszkania)

7. Czy mogę wziąć udział w turnieju?

Turnieje Diamond Football League są dosłownie dla każdego. Jedynym odstępstwem od reguły są Gracze, którzy posiadają profesjonalne kontrakty z organizacjami esportowymi. Diamond Football League to liga przeznaczona dla amatorów.

8. Mam poniżej 18. lat, co teraz?

Zapisuj się na turniej! Podczas procesu zajęcia miejsca w turnieju będziesz poproszony o wydrukowanie, podpis i zeskanowanie zgody rodzica. Wszystkie zgody wysyłamy na - info@dfl-dfl.com. Chcemy uniknąć "papierkowej roboty" na samym wydarzeniu, by móc cieszyć się chwilą wraz z Wami!

9. Jak będzie wyglądała rywalizacja?

Postanowiliśmy podzielić Nasze rozgrywki na cztery grupy wiekowe:

A - do 10 lat
B - od 10 do 16 lat
C - 16+
OPEN

Unikniemy w ten sposób nierównej walki Graczy, którzy dopiero wkraczają w świat esportu z tymi bardziej doświadczonymi. Jak widzicie, turnieje DFL, jeśli chodzi o wiek są dosłownie dla każdego! Nie liczy się tu ilość spędzonych wiosen, wzrost, kolor włosów, waga, czy cokolwiek innego.

10. Ilu Graczy będzie mogło brać udział w poszczególnej grupie wiekowej?

32 to liczba, z którą się zaprzyjaźniliśmy. Jest to liczba Graczy każdej grupy wiekowej. Szybki rachunek matematyczny i dochodzimy do wniosku, że czynny udział w każdym cyklicznym turnieju będzie brało 96 zawodników walczących o chwałę, zwycięstwo i nagrody rzeczowe. Tylko refleks innych Graczy może pokrzyżować plany - bądź czujny!

Algorytm Naszej stronie umożliwia przeprowadzenie turniejów nawet do 100 Graczy w jednej grupie ryalizującej

11. Kiedy będą odbywać się turnieje Diamond Football League?

Rezerwujcie sobie jeden weekend w miesiącu dla DFLa! W sobotę rozpoczynamy rywalizację grupy A i B dochodząc do ćwierćfinałów. W niedziele zaczynamy zmagania grupy C, finalizując ćwierćfinały, półfinały i finały każdej grupy wiekowej! Szacujemy - start 9 rano, finał o godzinie 18.

12. System szwajcarski, co to?

System przeznaczony dla turniejów szachowych, ale również idealnie wpasowuje się w wymagania turniejów Diamond Football League. Od samego początku chcieliśmy uniknąć sytuacji, w której przegrany pierwszego meczu odpada z całego wydarzenia. System szwajcarski w tym przypadku obliguję do rozegrania co najmniej trzech meczów bez względu na wynik, jaki osiągniesz. Wygranie trzech spotkań z rzędu wprowadza Cię na salony ćwierćfinałów. A stąd już tylko rzut beretem do najwyższego stopnia podium!

13. Czy do losowania par turniejowych potrzebny będzie Gianni Infantino?

Otóż nie! A z pewnością nie w tym momencie. Stworzyliśmy algorytm na Naszej stronie internetowej, który uwolni od szemranych układów, niecnych sytuacji i pogiętych kartek w szklanej kuli! Losowanie par będzie odbywać się automatycznie, wszystko live i do wglądu Gracza. Komfort, wygoda, czysta rywalizacja!

14. Na czym będziemy grać?

Sprawdzona, pewna i stabilna maszyna wprost z Japonii - PS4.

15. Jakimi drużynami mogę grać?

W oficjalnych turniejach Diamond Football League możesz grać wszystkimi oficjalnymi zespołami i reprezentacjami dostępnymi w grze FIFA 20. Jeśli Twój rywal ma ochotę grać tą samą drużyną, to... nie ma z tym żadnego problemu!

16. Powiedzcie coś więcej na temat specyfikacji ustawień gry.

Długość połowy - 6 minut. Poziom trudności - klasa światowa. Warunki pogodowe - lato, bezchmurnie. Kontuzje i zagrania ręką - wyłączone. Kamera - domyślna. Na ustawienie składu i formacji swojej drużyny Gracz posiada 120 sekund, 2 minuty.

17. Co jeśli zajmę ostatnie miejsce?

Nie przejmuj się, zdarza się najlepszym. Musisz wiedzieć, Drogi Graczu, że każde miejsce ma znaczenie. Turnieje Diamond Football League będą rankingowane, a każde miejsce nagradzane punktami do ogólnej klasyfikacji w danym powiecie i poszczególnej kategorii wiekowej. Za wzięcie udział w turnieju każdy Gracz otrzyma 10 punktów.

1 miejsce - 30 punktów
2 miejsce - 25 punktów
3 miejsce - 20 punktów
4 miejsce - 18 punktów
5-8 miejsce - 13 punktów
9-16 miejsce - 10 punktów
17-24 miejsce - 5 punktów
25-32 miejsce - 2 punkty

18. Ranking wszech czasów? Brzmi ciekawie.

W rzeczy samej. Ranking wszech czasów będzie obowiązywał wszystkich! Będziemy corocznie nagradzać TOP 10 Graczy z najwyższym dorobkiem punktowym nagrodami, które będą bardziej, niż atrakcyjne!

19. Klub Gracza, czym jest w zamyśle?

Klub Gracza ma być miejscem do zrzeszania społeczności, która kocha FIFĘ i piłkę nożną. Ma być spokojną przystanią zburzonego morza codzienności, która da potrzebny oddech i spokój. Chcemy odrestaurować pomysł, nadać mu nowoczesnego szlifu - kafejki internetowej. Miejsce wyposażone w cztery konsole do gry i odpowiednią ilość kontrolerów. Miejsce tętniące życiem, emocjami i rywalizacją.

20. Na jakiej zasadzie będzie działał Klub Gracza?

Nie chcemy bawić się w bilety, które upoważniają Cię do rozegrania jednego spotkania z przyjacielem. Działamy zdecydowanie grubiej! Postawiliśmy na kreatywność na zawołanie, czyli Kartę Klubu Gracza, którą będzie można przedłużać na wybrany okres miesięcy!

Wraz z Kartą będziecie mieli dostęp do NIEOGRANICZONEGO korzystania z dobrodziejstw Klubu Gracza! A wszystko w akompaniamencie relaksu i wielkich dmuchanych puf!

Kliknij tu i zapoznaj się z ofertą Kart Klubu Gracza!

21. Czy to wszystko co będzie działo się w Klubie?

Zdecydowanie nie. Klub Gracza będzie zdejmował kajdany zasad oficjalnych turniejów Diamond Football League, co da Nam możliwość do organizowania MiniTurnieji. W Klubie zebrało się powiedzmy czternastu, głodnych rywalizacji besti kontrolera. Wszyscy jednogłośnie stwierdzają, że czas na turniej, który rozstrzygnie, kto jest Mistrzem dzisiejszego dnia. Pan Koordynator Diamond Football League tworzy turniej, wybiera poszczególnych graczy i tworzy pary. Przechodzimy przez każdą rundę dochodząc do Finału. Wyłaniamy laureata i nagradzamy go drobnym upominkiem!

Mamy ochotę dziś grać tylko i wyłącznie reprezentacjami? Nie ma problemu. A może reprezentacje kobiet albo trzy gwiazdkowe zespoły? Pewnie! Dziś aura podpowiada TRYB VOLTA? To Wy decydujecie! Możliwości jest mnóstwo, a zabawa będzie przednia!

22. W sklepie online na stronie DFLa zauważyłem Kartę Klubu Gracza Premium, czym się różni od standardowej Karty?

W zamyślę ma być to dostęp do MiniTurniejów, które będą organizowane w Klubie Gracza o cenniejsze nagrody.

23. Gdzie mogę znaleźć listę Klubów Gracza?

Pierwszym Klubem Gracza jest ten usytuowany w Ostrowi Mazowieckiej pod adresem Plac Księżnej Anny Mazowieckiej 4 (wciąż pracujemy nad jego otwarciem). Wszystkie pozostałe, które pojawią się w przyszłości, można śledzić w zakładce "Klub Gracza" na stronie internetowej www.dfl-dfl.com.

24. Podobno będziecie nagradzać najbardziej utalentowanych Gracz, w jaki sposób?

To prawda, Naszym planem jest stworzenie możliwości najbardziej utalentowanym do rozwijania swoich esportowych umiejętności. Z tego powodu wpadliśmy na pomysł, który przerodził się w rzeczywistość - Kontrakty Diamond Football League.

Będziemy bacznie obserwować Graczy, biorących udział w turniejach DFL. Najlepiej zapowiadających się będziemy nagradzać Kontraktem Diamond Football League, który zapewni:
  1. Osobistego trenera FIFA
  2. Psychologa
  3. Dietetyka
  4. Regularne treningi, sparingi i turnieje
  5. Bezterminową Kartę Klubu Gracza
  6. Pakiet startowy - koszulka DFL, czapka, kubek i smycz.

25. Co muszę w sobie mieć, by móc myśleć o szansie zakontraktowania przez DFL?

Oczywiście ponadprzeciętne umiejętności w swojej grupie wiekowej. Jeśli dalej się uczysz, to Twoja średnia ocen na świadectwie musi przekraczać 4.0.

26. Jak mogę się z Wami skontaktować?

Form kontaktu jest kilka:
Wyślij do Nas maila pod adres - info@dfl-dfl.com
Zajrzyj na Nasz Facebookowy fanpage, wyślij wiadomość - https://www.facebook.com/DFL.DIAMOND/

27. DLACZEGO LEWANDOWSKI MA TYLKO 89 UMIEJĘTNOŚCI? POWINIEN MIEĆ 93.

Znamy Twój ból Przyjacielu. Dla Nas rodak to najlepsza dziewiątka na świecie!

28. Czy gramy swoimi składami FUT?

Niestety nie. Gramy dostępnymi drużynami w oficjalnej wersji FIFA 20.

29. Co jeśli mecz zakończy się remisem?

Gramy do 90 minuty. Jeśli wynik spotkania po końcowym gwizdku wciąż będzie wskazywał na remis - wybieramy "Rzuty Karne", jako formę rozstrzygnięcia pojedynku

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2019

Gotowy do gry
Rywalizuj z graczami z całej Polski od zaraz!