Pomoc Zaloguj się

Konferencja Prasowa DFL!

Konferencja Prasowa DFL!

Dodano dnia: 2019-10-21

Drogi Graczu, Drodzy Państwo!

Jest Nam niezmiernie miło zaprosić na konferencję prasową dotyczącą działalności Diamond Football League! 28 października, 2019. Godzina 14:30. "Stara Elektrownia". Ul. 11 Listopada 7, 07-300 Ostrów Mazowiecka! Wstęp jest wolny, a obecność obowiązkowa. Zapraszamy wszystkich, którzy mają ochotę wysłuchać więcej na temat przedsięwzięcia, jakie dla Państwa przygotowujemy.

Postaramy się nakreślić czym tak naprawdę DFL jest. W którym kierunku zmierzamy. Co chcemy osiągnąć. Objaśnimy zasady działania ligi, regulamin, metodę zapisu na turniej oraz wszystkie pochodne Naszej działalności. Zaprezentujemy diamentową stronę internetową oraz szepniemy słowem, jeśli chodzi o ideę, którą jest "Klub Gracza". Z pewnością dowiecie się więcej na temat społecznych inicjatyw, które przewidujemy wraz z funkcjonowaniem DFLa. Gościem specjalnym będzie Nasz ambasador, ProPlayer Wojtek Wasylkowicz, w środowisku znany jako Kinetyk, który powie więcej na temat świata esportu! Poznacie całą ekipę, która tworzy diamentową ligę! Przewidujemy czas na zadawanie pytań, dlatego postaramy się odpowiedzieć na wszystkie.

Zapraszamy każdego. Graczy, rodziców graczy, ludzi zaciekawionych projektem Diamond Football League, sceptyków, oraz ludzi, którzy kochają futbol i FIFĘ! Do zobaczenia na miejscu!

Diamond Football League
Gotowy do gry
Rywalizuj z graczami z całej Polski od zaraz!