Pomoc Zaloguj się

Wstęp!

Wstęp!

Dodano dnia: 2019-10-18

Witaj Drogi Graczu, witajcie Państwo!

Jesteśmy Diamond Football League! Pierwszą w Polsce ligą zrzeszającą amatorów gry z serii FIFA! Wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom, bo zdajemy sobie sprawę, jak wielka rzesza osób wyczekuje możliwości zaprezentowania swoich umiejętności na fizycznym turnieju. Nie przed komputerem, czy konsolą w meczach o pietruszkę. A na przepełnionych klimatem fizycznych wydarzeniach, które koronować będzie wręczenie cennych nagród, aplauz i sympatyczność chwili!

Najlepszy w Naszym działaniu jest fakt, że udział w turnieju może wziąć dosłownie KAŻDY. Nie ważne, czy masz cztery lata, czternaście, czy siedemdziesiąt siedem. Struktura Naszych turniejów to trzy grupy, które podzielone są na wiek: do 10 lat, grupa A. Od 10 do 16 lat, grupa B i 16+, grupa C. Jedyne czego potrzebujesz to refleks, który pozwoli odpowiednio wcześniej zapisać się do danego wydarzenia - liczba miejsc każdej sekcji wiekowej na turniej to 32 osoby. Idziemy z duchem czasu i praktycznie wszystkie sprawy organizacyjne będą załatwiane w Naszym sercu, czyli stronie, na której właśnie się znajdujesz.

Zapisy na turniej będą odbywać się na stronie, w dziale "Turnieje". Pamiętaj, żeby przed rejestracją dwa razy sprawdzić podane dane osobowe. Dzięki nim, chociażby na Twój mail zostanie wysłana wiadomość o możliwości zapisania się na turniej, który odbywa się w Twoim powiecie, czy informacji, która powiadomi Cię o zakończonych zapisach. Zarejestrować możesz się TUTAJ.

Koniec z pogiętymi kartkami i szklaną kulą. Losowanie par odbywa się automatycznie na Naszej stronie, dzięki algorytmowi i systemowi szwajcarskiemu, który uważamy sprawdzi się najlepiej w tego typu wydarzeniach. A Ty, jako Gracz masz łatwy dostęp do obserwowania rozlosowanej pierwszej rundy turnieju! Co więcej, wszystkie wyniki możesz śledzić na bieżąco podczas turnieju, także sprawdzenie formy rywala nie będzie żadnym problemem.

Żeby wziąć udział w Oficjalnym Turnieju Diamond Football League potrzebujesz KARTY CZŁONKOWSKIEJ. Przygotowaliśmy trzy wariację tejże karty i to tylko od Ciebie zależy, którą z możliwości wybierzesz! Pamiętaj, że charyzmy nie da się kupić, a Naszą kartę tak - wybierz mądrze! Wprowadzamy również swój odzieżowy brand Diamond Football League - smycze, kubki, czapki, a przede wszystkim tematyczne koszulki, które podzielone są na klasy gminne, powiatowe, wojewódzkie i ogólnopolskie. Wszystko optycznie namacalne w Naszym sklepie, który znajdziecie w prawym górnym rogu lub TU.

Jako Diamond Football League chcemy stworzyć zupełnie nową formę spędzania wolnego czasu w gronie rodziny i najbliższych. Budować społeczność, która kocha futbol i FIFĘ. Poszerzać wiedzę ludzi na temat esportu. Pomagać utalentowanym zawodnikom w znalezieniu ścieżki życia, jakim jest profesjonalna gra w elektroniczną futbolówkę. Tworzyć miejsca, tytularne Kluby Gracza, o których więcej w następnym materiale!

Wierzymy w esport i wierzymy w Was!

Diamond Football League
Gotowy do gry
Rywalizuj z graczami z całej Polski od zaraz!